سفارش تبلیغ
صبا ویژن
پیاده تا عرش

سلام

فایلی به دستم رسیده که قسمت هایی از سخنرانی مفتی اهل سنّت سوریه در رسوا کردن علمای وهّابیت و افشای ولایت حضرت علی علیه السلام است. فایل کوتاه است ولی بسیار تکان دهنده. من ترجمه ی سخنان ایشان را در این صفحه قرار میدهم ولی توصیه میکنم حتما فایل را دانلود کنید و خودتون مشاهده بفرمایید.

بزرگان اهل سنت حقایق را کتمان می کنند! تا مبادا اینکه مردم شیعه گردند.


اجازه بدهید که صادقانه بگویم!

ده ها سال پیش که مشغول تحصیل علم بودم، از استادم شنیدم که میگفت: به درستی که عاشورا مصیبتی برای امت اسلامی بود ...

چرا این ( حقیقت ) را از ما پنهان می کردند؟! خدا از گناهشان نگذرد!

از ترس اینکه مردم تحت تاثیر قرار نگیرند و شیعه شوند ...

آیا باید حقایق را ، از ترس گرایشات ( مذهبی ) پنهان کرد؟! آیا حقیقت را باید پنهان کنیم، که مبادا یکمذهب بر علیه مذهبی دیگر تقویت شود؟!

دست از سرمان بردارید ای آقایان! گذشت آن زمان که دین در جهت سیاست اشخاص به کارگرفته می شد. گذشت آن زمان که ( آن آدم ) با سوء استفاده از روش ظالمانه، خود را امیرالمؤمنین نامید، تا بر روی زمین فساد کند ...

امیر المؤمنین نیست، جز آن کسی که اولاً میزان حق و عدالت را در مورد خودش اجرا کرد. و ثانیا ( اعمالش ) را طبق شریعت اسلامی سنجید.و ثالثاً اسلام را میزان و معیار ( اعمال ) خود و خانواده اش قرار داد ... پس او امیر مؤمنان است ...

اما آن کسی که با بیعت اجباری ، تزویر و رشوه امیر شد ... پس این ( چنین شخصی ) امیر هیچ کسی نیست ... او فقط امیر هوای نفس و شهوات خودش است.

این حقیقتی است که باید اعلام کنم ...


منبع: سایت خبری سلام شیعه


نوشته شده در پنج شنبه 89/10/9ساعت 9:35 عصر توسط فاطمه ایمانی نظرات ( ) |

 سلام
کانون گفتگوی قرآنی اخیرا شماره هفتم نرم افزار پرسمان بدون مرز را تحت عنوان ( پرسمان همسران پیامبر ) منتشر کرده.شماره هفتم از پکیج پرسمان بدون مرز نرم افزاری تهیه شده از کتاب "پرسمان همسران پیامبر صلوات الله علیه و آله" کاری از واحد پاسخ به سوالات دفتر حوزه علمیه قم می باشد که به سفارش کانون گفتگوی قرآنی تهیه و طراحی شده است.
امروزه نرم افزارهای قرآنی در رایانه از علاقه مندان ویژه ای برخوردارند. این نرم افزار به صورت پرتابل بوده و نیازی به نصب ندارد و تنها با کلیک بر روی آیکون برنامه اجرا می شود که شما می توانید با کپی کردن فایل های نرم افزار در فلش مموری خود در صورت نیاز از آن در محل های مختلف که امکان نصب نرم افزار وجود ندارد استفاده کنید.
از جمله عناوین موجود در نرم افزار میتوان به فلسفه ازدواج های پیامبر ، مهریه همسران ، عدالت ، زندگی نامه همسران پیامبر ، قرآن و همسران پیامبر، همسران پیامبر و اهل بیت و .... اشاره کرد.


از امکانات این برنامه میتوان به انواع جستجو : جستجو در متن ، جستجو در سوالات و جستجو در کل متن کتاب ، خصوصی کردن تنظیمات ، معرفی مراکز پاسخگو و ... اشاره کرد.


 

دانلود پرسمان بدون مرز 7 --> "پرسمان همسران پیامبر"

هزینه استفاده از نرم افزار قرائت سوره قدر می باشد.


در صورت بروز مشکل فونت به مسیر زیر بروید:
Control Panel-->Language, and Regional Options
حالا زبان سیستم رو فارسی انتخاب کنید ، بعد دوباره فایل پرسمان رو باز کنین ، مشکلتون حل میشه

 

جهت دریافت شماره های گذشته نرم افزار پرسمان بدون مرز به لینک زیر مراجعه کنید:

http://www.askquran.ir/forumdisplay.php?f=467
نوشته شده در جمعه 89/7/9ساعت 7:44 عصر توسط فاطمه ایمانی نظرات ( ) |


Design By : Pichak